Skip to content

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu günlük nemlendirme ve dolgunlaştırma güçlendirici, dünya çapında 1600 kadın üzerinde 175 dermatolog tarafından klinik olarak test edilmiştir. Sadece 11 bileşen içeren minimalist, kokusuz bir formülde tüm cilt tipleri için güvenli ve etkilidir.

Kentsel bölgelerde yaşayan tüm kadınlar için cilt bakımı rejiminde yeni ilk adım Nemlendirici, canlandırıcı, güçlendirici, antioksidan, canlandırıcı ve aydınlatıcı bir etki için % 89 Mineralleştirici Su Vichy (doğrudan doğadan elde edilen saf ve güçlü bileşen, 15 saf mineral bakımından zengin) doğal Hyaluronik Asit ile birleştirildi.

Vichy Mineral 89 Serumu Neden Kullanmalıyım?

  • Cildiniz için günlük bir canlılık dozu olan Vichy Mineral 89 Serum, cildinizi her gün dolgunlaştırır, nemlendirir ve korur.
  • Vichy Mineral 89 Serum, cildinize derin nemlendirme ile nüfuz ederek ve cildinizi günlük kirleticilerden koruyarak cildinize çok sayıda fayda sağlar.
  • Mineral 89, ışıltılı, nemlendirilmiş ve sağlıklı bir cildi teşvik eder.
  • Hızlı emilen bu nem açısından zengin formül, cildinize eklenen doğal kaynaklı hyaluronik asit ile nemlendirerek çevresel kirlilik partiküllerine karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.
  • Cilt, ağır veya yapışkan bir kalıntı bırakmadan anında tazelenir ve nemlenir.
  • Cildinizi stresten ve yorgunluktan kurtaran bu serum, hafif jel dokulu serumunun % 89 ile en yüksek Vichy Termal Mineralleştirme Suyu konsantrasyonunu içermesinden kaynaklanmaktadır.
  • 15 çeşit cilde mineral dahil olmak üzere yalnızca 11 bileşenin bir füzyonu ile bu basit ama etkili serum, dolgun, ışıltılı ve nemli görünen cildi ortaya çıkarırken cilt bakımı rutininizi güçlendirir.
  • Stres, kirlilik ve yorgunluk gibi günlük çevresel saldırganlara karşı korur.
  • Yüksek tolerans, paraben içermez, kokusuzdur, renklendirici, silikon veya alkol içermez.

İpuçları ve Öneriler

Vichy Mineral 89 Serum, 15 mineralle zenginleştirilmiş Fransız yanardağlarının derinliklerinden çekilir. Cildi yenileyerek cildin doğal savunmasını canlandırmaya ve cildin bütünlüğünü güçlendirmeye yardımcı olabilir. Vichy Laboratories, bu güçlü suyun% 89 konsantrasyonunu piyasaya sürdü ve adını Minéral 89 olarak adlandırdı.

Vichy Mineral 89 Serumu Nasıl Kullanılır?

Tek başına veya cilt bakımı ve makyaj rutininizin ilk adımı olarak normal bir yüz nemlendiricisi olarak kullanın. Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra cildinize 2 damla hyaluronik asit nemlendirici uygulayın. Çok fazla baskı uygulamadan yüzün ortasından dışa doğru hareketlerle yayın.

Vichy Mineral 89 Serumu Formülünde Neler Var?

Doğal kaynaklı Hyaluronik Asit ve en yüksek konsantrasyonda (% 89) Vichy Termal Mineralleştirme Suyu (Fransız yanardağlarının derinliklerinden alınan, 15 nadir mineralle zenginleştirilmiş bir bileşen) dahil olmak üzere sadece 11 bileşenle formüle edilmiştir.

Vichy Mineral 89 Serum Kimler İçin

Tüm cilt tipleri için idealdir ve hassas ciltler için de uygundur.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.