Skip to content

Vichy Dermokozmetik Ürün Serisi

Güzellik ve bakım konusu olduğu zaman akla gelen ilk ürünler şüphesiz dermokozmetik ürünleridir. Bu ürünler insanların düzenli cilt, vücut, saç ve makyaj bakım ihtiyaçları için üretilmiş, son derece sağlıklı ve güvenilir ürün guruplarıdır. Dünya genelinde üretilen dermokozmetik ürünleri ortaya koyan markalara bakıldığı zaman bu alanda en iyi olan kıta şüphesiz Avrupa’dır. Avrupa kıtasında bulunan ülkeler içerisinde ise bu alanda en iyi olan ülkesi şüphesiz Fransa’dır.

Fransızların birçok markası yıllardır, dermokozmetik ürünler üretmekte ve birçok markası yarım asrı devirmiş markalardan oluşmaktadır. Tarihi geçmişi ve tecrübesi ile bu alanda en iyi markalardan biri olan Vichy, Fransız markaları içerisinde en tecrübeli olan birkaç markadandır. İlk olarak 1931 yılında kurulan marka birçok bakım ihtiyacını karşılama adına ürünler ortaya koymaktadır. Bu kadar tecrübeli bir geçmişe sahip olan marka ortaya koyduğu ürünleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

vichy

Tamamı kendi laboratuarlarında üretilen Vichy ürünlerinin en büyük sırrı kendisine ait olan Vichy Termal Sulara sahip olmasıdır. Ayrıca dermokozmetik laboratuarlarında çalışan uzman dermatologlarının uzun süren başarılı deneylerden sonra ortaya çıkan en iyi formülü yine kendi tesislerinde son teknoloji makinelerde el değmeden paketleme sistemi ile satışa sunmaktadır. Vichy ürünlerinin içeriğine bakıldığı zaman son derece sağlıklı ve herhangi bir şekilde kimyasal ürün barındırmadığını göreceksiniz. Tamamen doğal ve organik bileşenlerin birleşimi neticesinde ortaya son derece sağlıklı, güvenilir ve güzel görünüm çıkabilir.

vichy

Vichy Dermokozmetik Ürün Serisi

83 yıllık birikimini kolay elde etmeyen Vichy, insanların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya koyduğu dermokozmetik ürün grupları ile her türlü bakım ihtiyacının karşılanmasını sağlamak için uygulanabilir. Markanın ortaya koyduğu ürünlere bakıldığı zaman ne kadar başarılı olduğu tüm dünyada Vichy ürünlerini kullanan bay bayan herkesin gösterdiği olumlu tepkilerden ortaya çıkmaktadır. Markanın insanlar için ürettiği ürünlere bakıldığı zaman vücut temizleyiciler, anti aging bakımı, güneş koruyucu ürünleri, saç bakımı, yüz ve vücut bakımı gibi günlük ihtiyacın karşılanması için üretilen ürünleridir. Vichy ürün gamına bakıldığında ise, altı adet ana serisi içerisinde toplanmış dermokozmetik ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde en dikkat çekici olanı ise, firmanın en kaliteli ve kendisine en çok güvendiği Vichy Aqualia Thermal ve Purete Thermale ürünleridir. Markanın tamamen kendine ait olan termal su üzerinde keşfedilen son derece kaliteli bileşenleri sayesinde cilt ve vücut bakımında kullanılabilmesi için ortaya çıkardığı ürün gurubudur. Bunun yanı sıra yazımız okuyan okuyucularımız için ilgili ürünlere ulaşması ya da detaylı bilgi edinmeleri konusunda 2 sayfa paylaşacağız, http://www.dermokozmetik.com/vichy-urunleri bu sayfadan ürünlere ulaşabilir, www.vichy.com.tr ilgili sayfadan ise ürün hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Çünkü ilgili web sayfası markanın resmi internet adresidir.

vichy-urunleriVichy markasının göz alıcı serilerinden bir başkası ise, Liftactiv ‘dir. Bu seri insanların cilt bölgesinde çok fazla ortaya çıkan başta yaşlanmaya bağlı etkiler, sarkmalar, kırışıklıklar, çizikler, cilt sorunları ve tahriş gibi bozuklukların düzenlenmesinde kullanılır. Diğer taraftan özellikle yaz ayları başta olmak üzere güneşli ve güzel günlerin yaşandığı yaz mevsiminde güneşin zararlı ultraviyole A ve B ışınlarına karşı son derece etkin bir koruma sağlayan Vichy güneş ürünleridir.

Bu seride hem erkekler için hem de küçük çocuklarınızın hassas ciltleri için ürünler ortaya konmaktadır. Aynı zamanda çeşitli cilt tipleri içerisinde en problemlisi olarak görülen ve insanların asla kendinde istemediği cilt tiplerinden biri olan yağlı ve akneli ciltlerin tüm sorunları ile başa çıkabilecek kabiliyete sahip Vichy Normaderm serisidir. Firmanın ortaya koyduğu ürünler arasında cilt ve vücut bölgesinin dışında kullanılan tek ürün grubu saç bakımı için keşfedilmiş olan Vichy Dercos serisidir. Bu seri saçın kökten uca kadar beslenmesini sağladığı gibi bu arada bulunan tüm saç sorunları ile ilgilenmekte ve kusursuz bir görünüm sağlamak için uygulanabilir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için