Skip to content

Strivectin SD-Eye concentrate göz çevresinde etkin bakım sağlar

Strivectin SD markası tarafından üretimi, araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürülmekte olan Eye concentrate ürünü aynı zamanda Strivectin SD-Eye concentrate for wrinkles olarak da bilinmekte olan ve tüm göz çevresinde etkili sonuçlar elde edebileceğini yoğunlaştırılmış bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan konsantre etkili bir dermokozmetik üründür.

  • Strivectin SD-Eye concentrate 30 ml ağırlığında bir görünüme sahip olsa da uzun süreli bir kullanım olanağına sahip olmanızı içeriğinde yer alan konsantre etkilerinden dolayı sizlere sunmaktadır.
  • Göz çevresinde meydana gelecek olan sorunların kısa bir süre içinde önlemek için rahat bir şekilde kullanımı sağlanabilir.
  • İnce ya da derinleşmiş bir yapıya sahip olan ve halk arasında kazayağı olarak da bilinmekte olan çizgilerin onarımını sağlamak amacı ile tercih edilmekte olan bu ürün içeriğinde yer alan çok özel formülü ile beraber insanların beklentilerini iyi bir şekilde karşılayacak niteliklerdedir.

Patentli bir formül ve etkin bir göz çevresi bakımı için Strivectin SD-Eye concentrate;

Patentli bir formüle sahip olması ile tanıyor olduğumuz Strivectin SD-Eye concentrate yoğunlaştırılmış etkileri ile beraber aktif peptid ve nia-114 değerlerinden içermektedir. İçeriğinde yer alan bu aktif bileşenlerin göz çevresi üzerinde meydana gelebilecek sorunların kısa bir süre içinde azalma sağlamak için çalışır.

  • Strivectin SD-Eye concentrate tercih eden bireyler bilirler ki göz torbalarının oluşumunu minimum düzeye indirmek, göz çevresinde meydana gelecek olan morluklara ya da bunun gibi sorunlara karşı bakım oluşturmayı hedeflenmektedir.
  • Göz çevresinde iyi bir sıkılaştırıcı olarak da görülmekte olan bu ürün ipeksi bir yumuşaklık elde edilmesi için de ideal bir seçim olarak karşımıza çıkar.

Çizgilerin en az düzeye gelmesinde etkili olan Strivectin SD-Eye concentrate yoğun nemlendirici etkilerinden dolayı da iyi bir göz bakım ürünü olarak insanlara lanse edilmiştir.

Strivectin SD-Eye concentrate nasıl kullanılır?

Strivectin SD-Eye concentrate kullanımını düzenli olarak gerçekleştirmeniz durumunda etkili sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Sabah ya da akşam saatlerinde narin bir cilt üzerine uygulama yapacağınızı göz önünde bulundurarak hafif bir şekilde tampon yapar gibi uygulama yapmaya özen göstermelisiniz. Dairesel hareketler ile masaj yapar gibi göz çevresinde yedirmenizde de önemli etkiler elde edilebilecektir. Bunu göz önünde bulundurarak da Strivectin SD-Eye concentrate ürününün etkin sonuçlarından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Strivectin SD-Eye concentrateiçeriğinde yer alan aktif bileşenleri tanıyalım;


Strivectin SD-Eye concentrate
içeriğinde NIA 114™ ve aktif yapıya sahip olan peptidlere yer verilmiştir. Kullanımı ile beraber hassas bir yapıya sahip olan göz çevresi üzerinde yeniden yapılandırıcı bir etki elde etmek ve göz çevresinde güçlendirici etkilerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. İçeriğinde yer alan kafein aromasından dolayı göz çevresinde aktif bir şekilde kan dolaşımının hızlanmasını gerçekleştirmekte olan Strivectin SD-Eye concentrate torba oluşumunun ve torbalanma sorunlarının oluşumunun engellenmesi için bakım sağlamayı amaçlar.

Haloxyl değerleri sayesinde de göz çevresinde meydana gelen morluk sorunlarında azaltıcı bir etkiye sahip olması ya da bu koyu renk halkacıklarının minimize edilmesinde etkili bir yapıya sahip olması ile bilinir.

Sunulmakta olan bu ürün göz çevresi kremi olarak ya da göz çevresinde etkili bir serum olarak da nitelendirilirken anti aging etkili bir yaşlılık karşıtı ürün olarak görülmektedir. Aynı zamanda nemlendirici etkilere sahip olması ile bilinmekte olan Strivectin SD-Eye concentrate göz çevresinde iyi bir bakım yapmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan kaliteli bir üründür.


Editörün Mesajı:

Strivectin SD-Eye concentrate hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.


 Resmi Üreticisi:

http://www.strivectin.com/eye-concentrate.html Strivectin SD-Eye concentrate hakkında bilgilere buradan ulaşarak, resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Strivectin SD-Eye concentrate serisine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için