Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Philips markası tarafından insanlara sunulmuş olan Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası daha fazla konfor elde etmek isteyen insanlar için ve daha fazla anne sütü ihtiyacı duyan bebekler için özel olarak tasarlanmış bir yapıya sahiptir.

Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası etkin tasarımı sayesinde çok daha etkili bir şekilde pompalama olanağı sağlamakta ve bireyler tarafından tercih edilmektedir. Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası kullanımı ile beraber dik durmanız halinde bile sütünüzün rahat bir şekilde göğüs üzerinden direkt olarak pompaya akışını sağlamak bu ürünün kullanımı ile beraber mümkün olacaktır.

Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası tercih edilmesi ile beraber eğilmenize gerek kalmadan etkili sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası pompalama sırasında konforlu bir şekilde sonuçlar elde etmeniz ya da doğal olarak etki elde etmeniz mümkün olacaktır.

Rahatlatıcı bir etki sağlayan yumuşak masaj başlığı;

Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası kullanacak bireyler için kadifemsi bir doku elde etmenizi sağlayacak olan etkisi süt akışında etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamayı hedefler. Doğal süt akışı sağlamak üzere sizlere sunulmuş olan bu ürün aynı zamanda nazik bir şekilde kullanımınız için de ideal sonuçlar elde etmenizi sağlayacak bir yapıya sahiptir. Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası kullanımı sırasında ihtiyaç duyduğunuz düzeylerde başlık ayarını sağlamanız mümkün olacaktır.

Kompakt ve kolay kullanılabilir bir tasarıma sahiptir;

Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası doğal bir kavrama etkisine sahiptir. Doğal bir emzirme süreci yaşamanız için gerekli olan etkiyi sizlere sunacak olan bu biberon etkili bir beslenme süreci için de destekleyici bir yapıya sahiptir. Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası kullanımında hem kompakt bir görünüm elde etmek hem de hafif tasarımı ile beraber etkin sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompası tercih edilmesi ile beraber rahat bir şekilde göğüs bölgesi üzerinde yerleştirme mümkün olacak ve ünite etrafında pille rahat bir şekilde kullanılabilecek niteliklerde tercih edilebilecektir.

Elektronik olmasının faydaları;

Bu ürünün elektronik olmasının en önemli avantajları tek düğmeye basılması ile beraber otomatik olarak süt sağma işlemlerini sağlıyor olması ile bilinmektedir. Süt sağmak için dik durmanıza ya da eğilmenize gerek kalmadan rahat bir şekilde etki elde etmek mümkün olacaktır.

Phlips Avent SCF332/01 natural elektronik göğüs pompasının teknik özellikleri nelerdir?

İngiltere meşeili olan bu ürün teknik olarak spesifikasyonlardan yararlanmanızı sağlamıştır. Paket içeriğinde yer alanlar göğüs pompası gövdesi, tüp sistemli taban ünitesi, standart boy yastık, doğal biberon, yeni doğan akışlı emzik, seyahat muhafazası, süt saklamak için sızdırmaz bir disk, 2 adet göğüs pedi ve yedek diyafram paket içeriğinde sizlere sunulmuştur. Hamilelik sürecinde ve 0-6 aylık süreçler içinde kullanımı mümkün olan bu ürün bpa içermeyen malzeme yapısına sahiptir.

Sağlığa zararlı bileşenleri içermez;

Göğüs pompasında polipropilen ve bpa içermiyor olması, biberonda polipropilen ve bpa içermiyor olması, emzik yapısında da silikon ya da bpa içermiyor olması insanların beğenisini kazanmış olmasındaki en önemli etkenler olarak görülmektedir.

Kompakt bir görünüm ve ergonomik bir tasarıma sahip olmasından dolayı pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bu ürün geniş boyunlu bir yapıya sahip ve sezgisel montaj etkisi ile beraber kolayca temizlenmektedir. Tam anlamı ile uyumlu bir ürün serisi yapısına sahip olan bu ürün 3 süt sağma ayarı ve 1 uyarı modu ile beraber fonksiyonel bir kullanım için idealdir.


Editörün Mesajı:

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası serisi hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>