Skip to content

Nemlendirici Bakım Sağlayan Neostrata Bionic Krem

Kırışıklıklar neden olur? Canımızı sıkan ve bizi kaygılara iten bu probleme kısaca değinelim. Doğal yaşlanma süreçleri, aşırı güneş ışığına maruz kalma, çöl gibi sert ve kuru iklim koşulları, flor (flor genellikle flor içeren sulardan vücuda alınır), aktif veya pasif sigara içiciliği, çevre ve hava kirliliği, egzoz gazları, stres, beslenme yetersizlikleri (genellikle B2 ve C vitamini eksikliği), egzersiz yapmama, aşırı mimiklerle konuşma, çatık kaş çizgisi oluşumu ve yüz ve göz çevresi kırışıklıklarını arttırır, aşırı makyaj ile cildin kuruması gibi faktörler, ilk başta gelen nedenlerdir. Aynı şekilde göz etrafında oluşan morluklar, koyu halkalar ve şişlikler de, yorgunluk, stres, dengesiz beslenme gibi nedenler dolayısıyla ortaya çıkabilir.

Bunun gibi derin kırışıklık, ince çizgiler, göz etrafında koyu halkalar gibi problemlere karşı bakım arayışındaysanız, sizleri Neostrata Bionic Krem serisiyle tanıştıracağız. Neostrata markası, Bionic serisindeki kremlerle yaşlanma etkilerine karşı bakım sağlıyor. Şimdi dilerseniz ürünleri yakından inceleyelim.


Neostrata Bionic Yüz Kremi, nemlendirici bakım sağlayan yüz kremi olup tüm cilt tiplerine ve 16 yaş üzeri kullanıcılara hitabendir. Cildi yoğun biçimde nemlendirip sorunları bertaraf etmeyi, morluk, koyu halka ve kırışıklıkları azalymayı hedefler. İyi temizlenmiş yüz bölgesine az miktarda masaj yapılarak doğrudan uygulanıp durulama yapılmaz. Günlük sabah ve akşamları uygulanmalı ve en az 3 ay düzenli kullanılmalıdır. Neostrata Bionic Face Cream Bionik Yüz Kremi, kuru ciltlerin nem kazanmasını sağlayabilir.Yoğun nem ihtiyacı olan kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan bu yüz kremi, içeriğindeki Laktobionik Asit ve Glukonolakton sayesinde cildin nazik ve üst düzeyde nemlendirilmesini sağlayabilir. İçeriğinde yer alan Laktobionik Asid bilinen en güçlü nemlendirici etkiye sahip üründür. Neostrata Bionic Face Cream Bionik Yüz Kremi içeriğindeki bir diğer etkin madde olan Hyalüronik asit sayesinde de cilt içinde nem tutmasını sağlayarak, aynı zamanda cilde ekstra nem de sağlayabilir. Özelliklerini sıralayalım;

  • Cildin nazik bir şekilde yenilenmesine ve üst düzeyde nem kazanmasına imkan sağlayabilir.
  • Cildin tutabileceği nem oranının artırılmasında da oldukça etkili olan bu yüz kremi, cildin maruz kaldığı dermatolojik uygulamalar sonrasında normale dönmesini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
  • Cildin yaşlanma sürecinin yavaşlaması için Neostrata Bionic Face Cream Bionik Yüz Kremi, hassas ve nemsiz ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Ürünü daha da yakından tanıyacak olursak, Neostrata’nın bu nemlendiricisi merhem kıvamında çok yoğun kıvamlı, yoğun nem vermeyi vaat eden bir nemlendirici. Özellikle kimyasal peeling gibi dermatolojik uygulamalar sonrasında, cildin çok iyi nemlendirilmesi ve güneşten, ışıktan çok iyi korunması gerektiği için tavsiye edilen bir ürün. Merhem benzeri kıvamıyla cildin üzerinde bir bariyer oluşturuyor, soyucu bir etki yaratıyor. Kremin içinde asit olduğu için kimyasal peelingin cildi soyucu özelliğini destekliyor. Rahatsız edici bir kokusunun olmaması da önemli bir avantaj.

Neostrata Bionic KremNeostrata Bionic Göz Kremi ise, göz etrafındaki yaşlanma etkilerini geciktiren ve koyu halka görünümünü en aza indiren bir ürün. Şimdi özelliklerine kısaca değinelim.

  • Göz etrafında bulunan ve sıklıkla ortaya çıkan ince çizgilere ve kırışıklara karşı bakım sunar.
  • Göz çevresinde bulunan ve görünümü bozan morluklara karşı uygulanabilir.
  • Piyasada bulunan en güçlü anti-aging ürünlerinden birisidir.
  • İçeriğinde bulunan yeşil çay ve salatalık ekstresi antioksidan etkisi yaratarak gözaltı torbalarını azaltmak için kullanılabilir.
  • İçerisinde çok kaliteli A,C ve E vitaminleri sayesinde ekstra bakım oluşturmak için çalışır.
  • Tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilir.

Kremin sarı bir rengi ve jelimsi ama biraz da katımsı bir kıvamı var. Sürerken daha likitleşiyor ve cildi yüksek derecede nemlendiriyor. Tam da kırışmaya başlayan göz altı ve çevresinin ihtiyacı olan şey. İlk birkaç aydan sonra morluklar üzerinde gözle görülür bir etki yaratıyor. Etkili bir sonuç elde etmek için düzenli bir kullanım şart.


Editörün Mesajı:

Neostrata markasının nemlendirici bakım serisi olan bionic krem serisi hakkında sizlere bilgi veriyoruz.


Resmi Üreticisi:

https://www.neostrata.com/product/neostrata+restore+bionic+face+cream.do Neostrata markasının bionic krem serisine buradan ulaşarak, resmi üretici kanalıyla da bilgi edinebilirsiniz.


Puanlama:

Neostrata bionic krem serisine 10 üzerinden 4 puan veriyoruz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.