Skip to content

La Roche Posay Toleriane Sensitive

Hassas cildinizi, özellikle hassas ve reaktif ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için günlük yüz nemlendiricisi La Roche Posay Toleriane Sensitive Creme ile rahatlatın.

Çok hassas bir cildiniz varsa hem rahatlama hem de nemlendirme sağlayacak cilt bakımı bulmanın hayal kırıklıklarını anlayacaksınız. La Roche Posay‘ın bu günlük nemlendirici kremi, en hassas cilt tiplerini bile anında yatıştırmak ve nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir ve bebeklerde bile kullanılabilecek kadar güvenlidir. Dermatologlar tarafından yoğun bir şekilde test edilen bu probiyotik formülasyon, hassas cildi rahatlatmak için termal su ve gerginliği, kızarıklığı ve rahatsız edici batmaları azaltmak için anti-inflamatuar özellikler içerir. Cilt daha az kuru hisseder ve güzelce nemlendirilmiş ve yumuşak hissedilir. Toleriane Sensitive Creme ayrıca sağlıklı bir cilt için gerekli olan kutanöz ve mikrobiyal bariyerin onarılmasına ve korunmasına yardımcı olacaktır.

La Roche Posay Toleriane Sensitive Neden Tercih Edilmeli

Yüzünüzde kuru ve kırmızı lekelerden muzdarip olmak, özellikle yardımcı olacak bir ürün bulamadığınızda, genellikle sinir bozucu olabilir. La Roche-Posay, zengin hissettiren ancak ağır olmayan bu etkili ve nazik günlük nemlendiriciyle arkanızda. Cildi ustalıkla yatıştırır ve seyahat etmek veya çantada tutmak için ideal olan kullanışlı bir tüp formatında günlük nemlendirme ve koruma sunar.

La Roche Posay’in çok hassas ciltleri ele alan yeni formülüdür. Farklı cilt tipleri için üç farklı dokuda mevcut olan Toleriane Sensitive, artık hassas cildi derinlemesine yenilemek için prebiyotikler içeriyor. Hassas ciltleri yatıştırmaya ve yenilemeye yardımcı olan çok eksiksiz bir formülle, tüm aile tarafından kullanılmak üzere formüle edilmiş ve 3 aylıktan itibaren bebekler üzerinde test edilmiştir. Bu formül 48 saat hidrasyon sağlar ve tüm cilt rahatsızlığı ve hassasiyet belirtilerini azaltır.

Bu kremi La Roche Posay’den yeni keşfettiyseniz, özellikle hassas ve çok hassas ciltler için formüle edilmiş tüm Toleriane ürün yelpazesini incelemenizi öneririz.

La Roche Posay Toleriane Sensitive Kimler İçin

Hassas dahil normal cilde sahip yetişkinler, çocuklar ve 3 aylıktan itibaren bebeklerde kullanılabilir. Hassasiyeti azaltmak ve cildi nemlendirmek için ideal bir cilt bakım kremidir.

La Roche Posay Toleriane Sensitive Nasıl Kullanılmalı?

Cildi nemli tutmak, sağlıklı görünen bir cilt için anahtardır. Sabah ve gece nazik bir nemlendirici kullanın. Uygulama esnasından göz çevresine temas ettirmeyin. Yüz ve boyun bölgelerinize uygulayın. Daha fazla yatıştırıcı ve nemlendirici faydalar için La Roche Posay Termal Suyu kullanabilirsiniz.

La Roche Posay Toleriane Sensitive İçeriğinde Neler Var?

• %2 Niacinamide cildin yenilenmesine yardımcı olur;
• Gliserin cildin daha nemli ve pürüzsüz olmasını sağlayarak cildin anında daha rahat olmasını sağlar;
• Ceramide III, doğal cilt bariyerini onarmaya ve cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için