Skip to content

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan çift etkili bir temizleyicidir. Cildinizin doğal koruyucu bariyerini ve pH seviyesini korurken kirleri gideren yumuşak köpük tepeleri oluşturmak için besleyici sütlü dokusunu suyla karıştırın. Yüzünüzde kalan tek şey sağlıklı, pürüzsüz ve en saf haliyle temizlenmiş bir cilttir.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Özellikleri Nelerdir?

 • Normal ve kuru ciltler için bu günlük yüz temizleyici, yüz ve göz makyajını, kiri ve kirleri nazikçe temizler.
 • Nazik krem formülü, cildin rahatlığını geri kazanmak ve temel nemi muhafaza ederek cildin rahat ve nemli hissetmesini sağlar.
 • En hassas cilt tiplerinde bile kullanılmak üzere tasarlanan La Roche Posay Toleriane Caring Wash, yüzünüzdeki tüm yüz ve göz makyajı, kir, yağ ve kirleri temizleyebilir.
 • Bir değil, iki değil, dört aktif bileşen içerir: La Roche Posay Kaplıca Suyu, Niacinamide, Glycerin ve Panthenol.
 • Kuru cildi yatıştırmak, korumak ve nemlendirmek için birlikte çalışırlar.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Neden Kullanmalıyım?

Bu krem, yıkama sırasında cildi bozmamak için sadece bir nazik tensioaktif madde içeren minimalist bir formüle sahiptir. Formül ayrıca cildi onarmaya yardımcı olacak seramidler, pantenol, termal su ve niasinamid gibi nemlendirilmesini ve yatıştırılmasını sağlayan çeşitli bakım bileşenleri içerir. Kullanıcıların % 97’si ciltlerinin temizlenmiş göründüğünü ve % 91’inin yumuşak olduğunu düşünüyor.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Olmadan Formüle Edilmiştir

Bu ürün sabun içermez, sülfat içermez, yağ içermez, kokusuzdur ve koruyucu içermez. Başta hassas ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam su ile nemlendirdiğiniz cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Birkaç dakika masaj uygulamasından sonra ılık su ile durulayınız.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Formülünde Neler Var?

 • Nazik temizleyici bir yüzey aktif madde olan koko betain ve gözeneklerin görünümünü ve hatta cilt tonunu en aza indirmek için niasinamid içerir.
  TERMAL KAYNAK SUYU: Yatıştırıcı, koruyucu ve antioksidan özellikleriyle cilde saygı duyar.
 • NİASİNAMİD: Derhal kaşıntının biyolojik mekanizmalarına etki eder. Aynı zamanda cilt bariyerini onarmaya yardımcı olur.
 • PANTHENOL: Yoğun yatıştırıcı özellikleriyle tanınır. Panthenol, keratinosit proliferasyonunu aktive edebilen bir ön-onarıcı bileşendir.
 • SERAMİDLER: Seramidler, cilt bariyerinin bütünlüğünden sorumlu anahtar lipidlerdir, ayrıca cilt neminin korunmasında da anahtar rol oynarlar.
 • GLİSERİN: Su kaybını telafi etmede cildi nemlendiren ve yumuşatan bir yumuşatıcıdır.

La Roche Posay Toleriane Caring Wash Kimler İçin

Normal ve kuru cilde sahip bireylerin kullanımına uygundur.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için