Skip to content

Jeomed Ürünleri

Günümüzde sağlık ve kişisel bakım bir arada anılmaya başlamıştır. Kullanılan her ürünün sağlıklı ve doğal olması, tüketicilerin en çok dikkat ettiği unsurlardan biri haline gelmiştir. Ülkemizde birçok sağlığı destekleyici ürün ve kişisel bakım ürünleri Jeomed kalitesi altında bizlere sunulmaktadır. Jeomed ürünleri 4 ana başlık altında toplanmıştır. Bunlar tea tree oil ürünleri, diabetik ürünler, cinsel sağlık ürünleri ve medikal ürünlerdir. Jeomed tea tree oil ürünlerinin tamamı, dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış durumdadır. Doğallığını, içeriğinde bulunan çay ağacı yağından alır. Bu kategoride en dikkat çeken ürünlerden bazıları şöyledir.

 Jeomed tea tree oil akne jeli; ilk kullanımdan itibaren aknenin sebep olduğu kaşıntı ve kızarıklığın hafiflemesine yardımcı olur. Gözenek etkin bir biçimde temizler. Ayrıca içerdiği A ve E vitamini sayesinde cildi besler ve onarır. Cildi yormadan ve ph dengesini bozmadan soyar. 30 faktörlük güneş koruması içeren bu ürün, cildi zararlı güneş ışınlarından 12 saate kadar korur.

Jeomed tea tree oil ağız spreyin öncelikli amacı, ağız sağlığını korumak ve ağız kokusunu gidermektir. Diş üzerindeki plak oluşumunu engeller ve ağız içine yerleşmiş bakteriler sebebi ile oluşan ağız kokusunun önüne geçer. Okaliptüs ve nane ile ağız içerisinde uzun süreli ferahlık sağlar. Ayrıca bu ürün içeriğinde bulunan ekinezya sayesinde, kış aylarında kişinin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Özel sprey yapısı sayesinde istenilen bölgeye kolaylıkla uygulama imkânı sunar.

Jeomed tea tree oil terex sprey; özellikle yaz aylarında koltuk altının terlemesi ve bazen bu terleme sonucunda oluşan istenmeyen kokular, kişinin bütün bir gününü mahvetmeye yetebilir. Terex sprey, terlemeyi ve buna bağlı olarak oluşan kötü kokuların giderilmesini sağlar. Özellikle ter bezlerinin çalışmadığı gece saatlerinde ürünün kullanılması önerilir. İlk günlerde her gece ürünü yatmadan önce kullanın. Birkaç gün içerisinde ürünün etkisini göreceksiniz ve bu durumda ürünü haftada yalnızca bir kez kullanmaya başlayın. Az ürün uygulamasında dahi son derece iyi sonuçlar veren bu ürün, son derece ekonomik, rahat ve pratik bir kullanıma sahiptir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.