Skip to content

Güneş Koruma Ürününü Kullanarak Cildinizi Zararlı Uv Işınlarına Karşı Koruyun

UV ışınlarına maruz kalmak hiperpigmentasyon, inflamasyon, ince çizgiler ve en kötü senaryo cilt kanseri gibi çeşitli cilt sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle, iyi bir güneş koruyucu bulmak bir zorunluluktur. İyi bir güneş koruyucu yapan şeylere giren birkaç faktör vardır.

İlk olarak, en azından SPF 30 olmasını isteyeceksiniz. Çünkü klinik olarak azaltmak için yeterli miktarda koruma olduğu kanıtlanmıştır. Spf 30 ve spf 50 korumalı ürünler kullanarak cildinizi güneşten uzun süre korumak mümkündür.

Ayrıca mineral veya “fiziksel” bir güneş kremi düşünmek isteyeceksiniz. Bunun nedeni mükemmel koruma sağlamak içindir. Tere ve suya dayanıklı olması sizi daha uzun süre koruma anlamına gelmektedir.

En İyi Güneş Koruyucuları

Cosmed Sun Essential Dark Spot Reducer Spf50 50 ml

Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlamak için kullanılabilir. UVA/UVB ışınlarının neden olduğu lekelerin önüne geçmek için uygulanabilir. Koyu lekelere karşı koruyarak cildin aydınlanması için kullanılabilir. Ciltte görünmeyen koruyucu bir tabaka oluşturur. Oluşmuş lekeleri hafifletmek ve tekrar oluşmasının önüne geçmek için uygulanabilir. Güneşten dolayı hassaslaşan cilt dokusunun hassasiyetini hafifletir. Güneş ışınlarından kaynaklı yaşlanma etkilerine karşı korumak için kullanılabilir.

Daylong Extreme Lotion SPF 50+ 50ml

Daylong aşırı hassas çocuk ve yetişkin cilt tipleri için lipozomal güneş koruyucu losyon cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının oluşturacağı etkilere karşı güçlü bir cilt koruması sağlar. Daylong yüksek faktörlü 50 + güneş koruyucu losyon su geçirmez ve etkisini gün boyu gösterir. UVA ve UVB koruması sayesinde güneşe karşı güvenilir cilt koruma sunar.

SVR Sun secure Ecran Mineral Renkli Spf50+ 50 ml

Normal ve karma cilt için renkli mineral güneş koruyucudur. SVR normal ve karma cilt için renkli güneş koruyucu UVA / UVB ışınlarına karşı yüksek koruma. %100 mineral güneş kremidir.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30 40 ml

Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasına yardım eder. Hücresel Bioprotection® formülü hücreden başlayan koruma sağlar ve oluşabilecek hasar riskinin azaltılmasına ve güneş kaynaklı cilt yaşlanmasının önlenmesine için kullanılabilir. Fluidactive kompleksi ile yağlı cilt dengesinin korunmasına yardımcı olmayı amaçlar. Alerjik olmayan hoş özel parfümlüdür. Suya karşı dayanıklıdır. Komedojenik değildir. Fotostabildir.

Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Spf50 150ml

Vücut için süt kıvamlı enerji veren global yaşlanma karşıtı güneş koruyucudur. Sağladığı Spf50 korumasıyla cildinizi güneşin bütün UV ışınlarına karşı koruma sağlamak için kullanılabilir. Global Koruma Teknolojisi ile cildinizi güneşin neden olabileceği etkilere karşı bakım sağlamak için çalışır. Global yaşlanma karşıtı enerji veren vücut güneş sütüdür. Zengin formülüyle cildinizin enerji kazanmasına, daha bronz görünüm kazanmanıza imkan tanır. Hafif sıvı süt kıvamıyla vücuda kolayca yayılır. Cilt üzerinde görünmez koruyucu bir tabaka sağlayarak cildinize zararlı ışınların ulaşmaması için çalışır. Spf50 yüksek korumalı yapısıyla hem yaşlanma karşıtı hem de güneşe karşı koruyucu bakım sağlamak için uygulanabilir. Güneşe karşı üst düzey koruma sağlamak için kullanılan cildi ferahlatıcı bakım spreyidir. Sprey başlıklı şişesiyle cilde kolayca ve eşit miktarda dağılım olanağı sağlar. Cilt kalitesini arttırmak için bakım oluşturabilir.

Kullanmak İsteyeceğiniz Güneş Koruyucu Bulmak

Birçok insan için güneşten koruyucu kokusu ve hissi, sağladığı UV koruması kadar önemlidir. Eğitimli duyusal panelistler güneş kremlerini de koku ve his açısından değerlendiriyor. İnsanların tercih ettiği şey özneldir. Bu nedenle, örneğin tropikal bir aroması olan bir güneş kreminin klasik bir sahil aroması olandan daha iyi olup olmadığını söyleyemeyiz. Ancak panelistler sizin için en iyi ürünü seçebilmeniz için her güneş kreminin kokusunu ve hissini objektif olarak tanımlar.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Avene Cicalfate Creme 15ml

  Avene Cicalfate Creme yetişkinler, çocuklar ve bebeklerdeki kuru tahrişleri yatıştırmak için endikedir; dış mukozalarda olduğu gibi cilde de uygulanabilir. Birçok faydası vardır. Orijinal aktif

Avene Cleanance Cleansing Gel 400 ml

  Avene Cleanance Cleansing Gel Yüz ve vücut için sabun içermeyen temizleyici, cildi soymadan kiri, yağı ve diğer yabancı maddeleri nazikçe ortadan kaldıran güçlü bir