Skip to content

Desitin Maksimum Güçlü Pişik Bakım Kremiyle pişik oluşumunu engelleyeceksiniz!

Desitin markası tarafından araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülmekte olan maksimum güçlü etkiye sahip olan pişik bakım kremi, hassas ciltli bir yapıya sahip olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan bir üründür. Pişik sorununun kısa bir süre içinde önlemeyi amaç edinmiş olan bu ürünün kullanımı ile beraber etkili sonuçlar elde etmek mümkün olabilir.

Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi alanında uzman dermatologlar tarafından yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda özel olarak formülize edilmiş ve akabinde insanlara sunulmuştur. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bu ürün özellikle bebeklik döneminde annelerin en önemli yardımcıları arasında gelir.

Desitin maksimum güçlü pişik bakım kreminin faydaları nelerdir?

  • Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi tercih eden bireyler bu ürün içeriğinde yer alan %40 orandaki çinko etkisinden iyi bir şekilde yararlanmaktadır.
  • 113 gram ağırlığında bir kutu içinde insanlara sunulmuş olan bu ürün içeriğinde yer alan aloe vera etkisi ve e vitaminli özel formülü ile beraber pişik sorunlarına karşı cilde bakım sağlamak için kullanılabilir.


Uzun yıllar Amerika Bileşik Devletlerinde çocuk doktorları ve anneler tarafından tercih edilmiş olan bu ürün özellikle hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için çocuklar üzerinde etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir. Dermatologlar tarafından önerilmekte olan Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi hem pişik oluşumunun engellenmesini sağlar hem de bireyler üzerinde var olan pişik sorunlarının kısa bir süre içinde bakım sağlayabilir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi pişik sorunu ile karşı karşıya kalmış olan bireylerin pişik sorunlara karşı bakım sağlayarak cildin dokusunun yatışması için uygulanabilir. Çocuklarda bez bölgesinde etkin bir rahatlama sağlamasının yanı sıra rahatlatıcı etkilerinden faydalanılması, bez bölgesinde pişik sorunlarının temizlenmesini sağlaması, koltuk altında pişik sorunlara karşıi ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanılması söz konusu olmuştur.

Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi içeriğinde neler var?

Bu pişik kreminin içeriğindeki en temel bileşen %40 orandaki çinko olarak bilenmektedir. Çinko oksit skin protectant olarak bilinmektedir. Sarısabır, barbadensis yapraklarının suyu, taze kokulu beyaz bal mumu, hipoalerjen yapıya sahip desitin krem içeriğinde yer almaktadır. Aynı zamanda da siklomethikone, dimethikone, mineral yağ değerleri, distile su, e vitamini değerlerine bu ürün içeriğinde yer verilmiştir.

Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi kullanacak bireylere öneriler;

Pişik sorunlarının önlenmesi için Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi tercih edecek olan bireyler kesinlikle kullanılacak alanın kuru ve temiz olmasına özen göstermelidir. Kullanılacak alanda su ve pamuk yardımıyla hatta mümkünse dermokozmetik temizleme suları ile beraber temizlik sağladıktan sonra Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi tercih edilmesi durumunda çok daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Yapılacak uygulama sonucunda ihtiyaç duyulduğu kadar tekrar uygulama yapılabilir. Günlük olarak iki ya da üç kez kullanımını sağlamanız ve geceleri yatmadan önce kullanmanız tavsiye edilir. Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremin oda sıcaklığında muhafaza edilmesi ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanması önem arz eder.  Desitin maksimum güçlü pişik bakım kremi tercih edilmesi ve düzenli kullanımı ile pişik sorunlarından kısa bir sürede kurtulmanız mümkündür.


Editörün Mesajı:

Desitin Maksimum Güçlü Pişik Bakım Kremi hakkında sizlerle kapsamlı bilgiler paylaştık.


Resmi Üreticisi:

http://www.desitin.com/desitin-maximum-strength-original-paste  Desitin Maksimum Güçlü Pişik Bakım Kremi serisine resmi üreticisinden ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Puanlama:

Desitin Maksimum Güçlü Pişik Bakım Krem serisine 10 üzerinden 4 puan veriyoruz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için