Skip to content

Breathe Right Burun Açıcı Bantlar

Kış ayları zorlu ve hastalıklarla geçen bir mevsim olmasında dolayı piyasada bulunan üretici firmalar teknolojiyi de kullanarak onların bu zorlu geçen hastalık süreçlerinde rahat etmeleri açısından farklı ürünler geliştirmiştir. Bu geliştirilen ürünler arasında breathe right burun bandı büyük boy yetişkin kullanıcılar için tasarlanmış olan ürünler arasındadır. Soğuk kış aylarında hasta olmamak neredeyse imkânsız bir hale gelmiştir. Bu hastalık dönemlerinde kişileri rahatsız eden ve hastalığın uzun sürmesine neden olan burnumuzun tıkalı olmasından dolayı ağızdan nefes alıp vererek bakterilerin daha çabuk vücuda girmesidir.  Bu önlenemeyecek bir durum gibi görünse de aslına bakılırsa önlenmesi oldukça kolaydır.

Eczanelerden temin edebileceğiniz breathe right burun bandı büyük boy olan bu ürün yetişkin kişilerin kullanımı için tasarlanmıştır. Genellikle horlayan kişiler tarafından kullanımı yaygın olan burun bandı içerisinde hiçbir şekilde ilaç içermemektedir. İşte çocuklarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir sebepte buradan gelmektedir. Kullanımlar sırasında en güzel olan diğer bir nokta ise mekanik olarak çalışmasıdır. Hiçbir şekilde dışardan çalışması için bir müdahale gerektirmez.

5 yaşından itibaren bütün kişilerde kullanılabilen breathe right burun bandı büyük boy kişilerin hem hastalıklarında hem de gece burun tıkanmasından dolayı horlamalarında kullanılan bir üründür. Giderek yaygınlaşan bir ürün olması da kullanımda rahatlığı ve memnuniyeti göstermektedir. Kişilerde genellikle geceleri burun tıkanıklığından kaynaklı olarak uyku sürecinde horlamalar meydana gelmekte ve bu da onunla birlikte aynı oda da yatan kişileri rahatsız etmektedir. İşte bu gibi karşılıklı rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için kullanılan ve oldukça da başarılı sonuçlar elde eden bir ürün niteliğindedir.

Kullanımı;

  1. Kutu içerisinde bulunan ürünü kutusundan çıkartınız.
  2. Daha sonra içerisinden çıkan breathe right burun bandı büyük boy ürünün kenarlarında bulunan yapışkan kâğıtları açınız.
  3. Burun bölgesini ortalayacak şekilde gergin durmasını sağlayarak yapıştırınız.
  4. İçeriğinde hiçbir şekilde ilaç ya da farklı bir yan etkisi bulunduracak madde içermemektedir.

Ülkemizde oldukça yaygın olan septum deviasyon rahatsızlığı çeken kişi sayısı oldukça fazladır. Bu şikâyetin tıbbı açıdan inceleyecek olursak eğer; burun delikleri birer kıkırdak ve kemik ile ayrılmaktadır. İşte bu kemiğin ya da kıkırdak yapısında bulunan eğiklikten dolayı meydana gelen bir şikâyettir. Bu gibi şikâyetlere geçici bakımlar sunan burun bandı tamamen bir sonuç oluşturmasa da zorlanarak nefes alıp vermede, bu eğiklikten dolayı horlamalara karşı bazen etki sağlayabilmektedir.

Burnunuz nefes alıp vermede zorluk çekiyorsa ve bu zorluk sürecinde de uyku bozuklukları meydana geliyorsa işte bu gibi şikâyetlerinde kişilere tıbbı müdahale gerektirmeden kolaylık sağlayan ürünler içinde yerini almaktadır. Geniş bir kullanım kitlesine sahip olan bu ürünü hemen hemen her yaştan kişiler kullanmaktadır. Çocuklar, bayanlar ve erkekler arasında boyut farkı olması açısından çocukların kullanmış oldukları burun bantları yetişkin kişilerde küçük olmasından kullanımı rahat olmamakta ve olumlu sonuçlar vermemektedir. Bu gibi engelleri aşmak için breathe right burun bandı büyük boy olan ürünlerini üretmiştir. Burun üzerine yapıştırılan bir bant olması itibari ile yetişkin bir kişinin burun üzerine yeteri derecede genişliği kaplamadığı için burun içinde bulunan hava deliklerini gerekli ölçüde çekip açamamaktadır. Bu da onun yetişkin kişilerde başarıyı elde edememesine neden olmaktadır. İstenilen başarıyı elde edebilmesi için bu ürün kişinin burun bölgesini sağdan sola olacak tam anlamı ile kaplamalıdır.

NOT: İçeriğinde hiçbir şekilde ilaç içermemekte fakat yapışkan özelliğini medikal ürünler sağlamaktadır. Ambalaj içinde bulunan kauçuk lateks alerji yapabilmektedir. Kullanan kişilerin buna dikkat etmesi gereklidir.


Editörün Mesajı:

Breathe Right burun açıcı bantlar hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


 Resmi Üreticisi:

http://www.breatheright.com.tr/sikca-sorulan-sorular/ ilgili siteden daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Breathe right burun bandı serisine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için