Skip to content

Bioderma Sensibio H2O

 

Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu şaşırtıcı formül, inatçı suya dayanıklı göz ve yüz makyajını bile ortadan kaldırabilir.

Maksimum tolerans ve rahatlık için, bu miseller, temiz ve rahat bir cilt bırakarak kirleri anında yakalayan cilt bileşimine çok benzeyen dermatolojik bir aktif bileşen içerir.

Bioderma Sensibio H2O Özellikleri Nelerdir?

• Sensibio H2O, cilt ile mükemmel uyumlu ilk ve tek dermatolojik misel sudur.
• Hipoalerjenik, komedojenik olmayan, paraben içermeyen, yağsız ve kokusuz bir üründür.
• Günlük kullanım için yeterince nazik olan bu durulama gerektirmeyen temizleyici, makyajı yüzden ve gözlerden çıkarmak için mükemmeldir.
• Cildinizi düzenli olarak temizleyerek cilde hassasiyeti artırması muhtemel kirleticilerin cilde nüfuz etmesini önler.
• Misel teknolojisinin yaratıcısı Laboratoire Bioderma tarafından geliştirilen misel teknolojisi, ciltte bulunan hücresel lipidlerden esinlenmiştir.
• Yaklaşık 5,5 fizyolojik pH ve yüksek oranda saflaştırılmış ve farmasötik kalitede su ile formüle edilmiş
• Yüz ve gözlerdeki makyajı temizler ve çıkarır.
• Tahriş olmuş cildi yatıştırır ve temizler.
• Anında tazelik hissi yaratır.
• Sensibio H2O içerisinde bulunan Misellerin kurucu unsurları, cildin hidrolipidik filmini doğal olarak yeniden inşa etmeye yardımcı olan cilt hücresi zarlarının fosfolipidlerine benzer.

Bioderma Sensibio H2O Kimler İçindir?

Rosacea, kızarıklık ve aşırı hassas ciltler için uygundur. Cildinizi makyajdan ve kirden arındırırken cilde nem, koruma ve onarım sağlar. Bu sayede cildinizde oluşan sorunları hafifletmiş ve olacak sorunları ise önlemiş olursunuz.

Bioderma Sensibio H2O Nasıl Kullanılır?

Pamuklu bir pedi Sensibio H2O ile ıslatın ve yüzünüzden ve gözünüzden makyajı nazikçe temizleyin. Pamuklu ped temizlenene kadar tekrar uygulayın. Yüzünüzü temiz pamuklu bir havluyla hafifçe silin. Ya da rutininizi daha da kolaylaştıran dermatolojik mendilleri tercih edebilirsiniz.

Bioderma’daki Sensibio, Sebium ve Hydrabio Arasındaki Farklar Nelerdir?

Sensibio ürünleri, hassas cilt tipleri için formüle edilmiştir. Tüm cilt tiplerinde kullanımı da güvenlidir. Sebium yağlı cilt tipleri için formüle edilmiştir ve Hydrabio kuru veya susuz ciltler için formüle edilmiştir.

Bioderma Sensibio H2O Kaç ML

Bioderma Sensibio H2O bütçeye uygun her ml ile satışa sunulmuştur. 100ml, 250ml, 500ml ve 850ml şişelere sahiptir. Ürünlere ulaşmak için www.dermokozmetik.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için