Skip to content

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı ile Tüylerinizden Arının

Bioder Epiten Tüy AzaltıcıKızlar biliyorsunuz ki istenmeyen tüyler maalesef ki hepimizin ortak sorunu arasında gelir. Bu sorunlardan tamamen kurtulmanın tek yolu epilasyon yaptırmaktır. Bunun da bir takım sorunları beraberinde getirebileceği ya da bir takım sağlık problemlerine sebebiyet vereceği düşünülüyor olduğu için bu seçenek pek tercih edilmemektedir. Tüy azaltıcı ürünler günümüzde en çok tercih edilmekte olan ürünler arasında gelir ve bu ürünlerin düzenli bir şekilde kullanımıyla beraber zaman içinde tüylerin en aza indirilmesi sağlanabilmektedir.

Benim tercihim Bioder epiten tüy azaltıcı;

Ben mesela son 4 aydır Bioder markası tarafından yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda üretilmiş olan epiten tüy azaltıcı ürünü tercih etmeye başladım. Bir arkadaşımın bloğunda bir yemek tarifi okurken dikkatimi çeken reklamlar arasında Bioder epiten tüy azaltıcı reklamlarını gördüm ve yaptığım inceleme sonucunda sirli bant ağdalar, kavanoz ağdalar, roll-on sir ağdalar, tüy dökücü kremler serisi vardı. Benim için en ideal ürünün zaman içinde tüylerin en az seviyeye indirilmesi ile beraber iyi bir şekilde sonuç elde etmek olduğunu düşündüm. Bende ilk olarak seçenekleri incelemeye başladım. Bioder epiten tüy azaltıcı ürünler arasında melisa özlü 100 ml natürel sir ağda, papatya özlü 100 ml roll on sir ağda azulen var. Birde spirulina mavi yeşil yosun özlerine sahip 100 ml pudralı sir ağda ve Bioder markasını epiten serisinde yer alan tüy azaltıcı roll on ağda seti vardı bu seti tercih ettim.

Biliyor musunuz?


Bu seri içeriğinde yer alan ürünler ise bir adet roll on sir ağda ısıtıcısı, 1 adet roll on sir ağda azulen 100 ml ürün var. Ayrıca 1 adet roll on sir ağda pudralı 100 ml, 4 adet tüy azaltıcı ağda temizleme mendili, 1 paket de ağda bezi toplamda da 10 adet ürün vardı. Bu ürünlerin 4 aylık kullanımı sonucunda etkilerini iyi bir şekilde gerçekleştirebildiğimi fark ettim.

Ben mesela hamile kalmadan önce lazer epilasyon yaptırmıştım bu süreçte iyi bir şekilde sonuçlar elde ettim lakin hamilelik süreci sonrasında meydana gelen hormonal değişimlerle beraber tekrardan tüy oluşumu meydana gelmeye başladı. Maalesef ki epilasyon ücretleri seans başına ödendiği için ve tek seansta da sonuç elde edilemiyor olduğu için biraz maliyetli bir iştir. Hal böyle olduğunda tekrardan epilasyon yaptırmak ve bunun rahatlığını yaşamak elbette çok keyifli bir şey olacaktı lakin yüksek maliyetleri göz önünde bulundurduğumda aile bütçemizi de düşünerekten Bioder epiten tüy azaltıcı ürünleri kullanmayı tercih ettim.

Bioder epiten tüy azaltıcıyı yaklaşık olarak 4 aydan beri kullanıyor ve bu ürünün ne kadar faydalı olduğunu görüyorum. Zaten hamilelik sürecinde hormonal değişime uğramış olsam bile epilasyon etkileri henüz tam olarak gitmiş değil. Bioder epiten tüy azaltıcının faydalarını iyi bir şekilde görüyor olmak çok fazla acı hissi olmadan rahat bir şekilde kullanımını sağlayabiliyor olmak memnun edicidir. Bu ürünü istenmeyen tüyleri en aza indirebilmek için tercih ediyor ve melisa özü etkilerinden dolayı antioksidan içeriği ile beraber serbest radikallerin etkilerinden koruyucu bir sonuç elde edebiliyorum.


Editörün Mesajı:

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı serisi hakkında kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.epiten.com.tr/roll-on-agdalar.php Bioder Epiten Tüy Azaltıcı serisine resmi üreticisinden ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Puanlama:

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı serisine 10 üzerinden 5 puan veriyoruz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.