Skip to content

Avene TriAcneal Expert Emulsion 30ml

Avene TriAcneal Expert Emulsion 30 ml

Avene TriAcneal Expert Emulsion Lekeleri ve siyah noktaları ortadan kaldırmaya yardımcı olan hafif bir emülsiyondur. Özel formülü sayesinde, sivilcenin neden olduğu kızarıklık ve tahrişi yatıştırır ve sivilcelerin başlangıcını azaltır. Daha pürüzsüz bir cilt için cildi temizler ve yeniden yapılandırır. Akne izi ve lekelerin oluşumunu en aza indirir.

Avene TriAcneal Expert Emulsion Neden Kullanmalıyım?

Cildinizi, istenmeyen lekeleri ve erken yaşlanmayı hedefleyen hepsi bir arada temiz cilt bakımı olan Avene Triacneal Expert Emulsion ile arındırın ve nemlendirin.

Bu nazik oluşum, cildi lekeye eğilimli yetişkinlerin ana endişelerini bakım yapmak için üç kez çalışır. Diolenyl patenti, lekeye neden olan bakterileri akıllıca arındıran ve özellikle fazla bakterinin biriktiği alanları hedefleyen bir anti-bakteriyel madde içerir. X-Pressin, siz uyurken cildinizi hafifçe arındırır, tıkanmış gözenekleri açar ve istenmeyen kusurların görünümünü hafifletir.

Thermale Kaynak Suyu, A vitamininin bir türevi olan Retinaldehyde, cildiniz için saldırganlara karşı bir kalkan görevi görürken, cildinizin kolajen liflerini güçlendirerek cilt tonunuza daha dengeli ve ışıltılı bir görünüm kazandırırken oluşabilecek tahrişleri yatıştırır ve yatıştırır.

Avene TriAcneal Expert Emulsion 30ml

Avene TriAcneal Expert Emulsion Özellikleri

Avene TriAcneal EXPERT dermokozmetik ürününün benzersiz formülü, birbirini tamamlayan ve cilt değişikliklerini etkili bir şekilde hafifleten özenle seçilmiş aktif bileşenlere dayanmaktadır. Bu aktif bileşenler Diolenyl, X-Pressin ve Retinaldehit bakteriyel süper enfeksiyon riskinde bir azalmaya, kızarıklığın azalmasına ve püstüllerin giderilmesine yol açan seçici, üçlü bir etkiye sahiptir. Ayrıca Kırışıklıkları hafifletmek, siyah noktaları hafifletmek, siyah noktaları önlemek ve sivilce izlerini hafifletmek için ideal içeriklere sahip bir üründür. Retinaldehit, yıllarca yaşlanma süreçlerini geciktirme alanında dermatologlar için her zaman referans noktası olan bir bileşendir. Avene termal su ise tahrişleri yatıştıran ve yatıştıran bir maddedir.

Avene TriAcneal EXPERT, kremsi kıvamı cilde yayılmasını kolaylaştıran ve hızla emilen bir emülsiyondur. Avene TriAcnéal EXPERT Emulsion, doğru cilt rahatlığı ve nemlendirmesidir. Siyah noktalara neden olmaz. TriAcnéal EXPERT, 6 haftalık uygulamadan sonra siyah nokta ve iltihaplı akne lezyonlarını% 45 oranında azaltır ve yara izleri ve lekeler gibi akne izlerinin görünürlüğünü en aza indirir.

Avene TriAcneal Expert Emulsion Nasıl Kullanmalıyım?

Avene TriAcneal Expert Emulsion kullanmadan önce cildinizi temizleyiniz ve kurulayınız. Daha sonrasında masaj halinde cildinize uygulayınız. Göz ve dudak çevresinde temas ettirmeyiniz.

Avene TriAcneal Expert Emulsion İçeriğinde Neler Var?

• Diolenyl, Pierre Fabresament Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarı tarafından oluşturulan ve kusurları hafifleten patentli bir aktif bileşendir.
• X-Pressin, yeni nesil son derece etkili ve iyi tolere edilen bir peeling maddesidir, ayrıca siyah nokta sayısını azaltır ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.
• Retinaldehit (retinoik asidin bir öncüsü) kırışıklık önlerken pürüzsüzleştirir, izleri ve sivilce izlerini azaltır.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için