Skip to content

Avene Termal Su ile Etkin bir Cilt bakımı

Dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından biri olan Fransızların göz bebeği olan Avene, insanların cilt ve bakım konusunda başarılı firmalar arasındadır. Avene, 271 yılında ilk olarak Fransa kurulmuş ve bunca geçmiş tecrübesi ile dermokozmetik alanında artık vazgeçilmez firmalar arasına girmiştir. Firmanın kendi bünyesinde bulunan ve tüm cilt tipleri için geliştirdikleri ürünlere bakıldığı zaman son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir .Zengin bileşenleri sayesinde bu termal su, her türlü cilt tipine uygun bir şekilde yapılan bir üründür. Avene firması kendi bünyesinde de bu ürün ile oluşturduğu Avene Termal Su serisi ile son derece kullanışlı bir görünüm kazandırır.

Avene’nin sahip olduğu bu termal su cilt bakımında, cildin yatışması, rahatlaması ve ferahlamasında oldukça tercih edilen bir üründür. Ayrıca bu seri tamamen hassas cilt tipi için üretilmiş ve günlük bakımlarda gerekli olan ürünlerdir. İnsanların cilt yüzeyleri günlük işlerin koşuşturulması sırasında birçok çevresel faktörlerin etkisinde kaldığı için ister istemez bazı sıkıntıların yaşanmasına neden olur. Bu etkiler cilt yüzeylerinde tahrişler, deforme ve bazı cilt problemlerinin yaşanmasına neden olmaktadır. Avene Termal Su, hassas cilt tipleri için tamamen yatıştırıcı, rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir etki oluşturur.


Avene Termal Su
, uzman dermatologların uzun süren başarılı deneyler sonucunda hem suyun temizlenmesi hem de içerisinde bulunan bileşenlerin daha da zenginleştirerek kusursuz bir üretim sağlamaktadır.Sizlerde günlük bakımlarda cilt yüzeyinizin rahatlatılmasına ve kusursuz bir görünüm kazanmasını istiyorsanız yapmanız gereken gayet basittir.  Avene Termal Suyu bir şekilde Avene satış noktalarından veya internet üzerinden hizmet veren dermokozmetik sitelerinden alarak kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Günlük olarak tüm bakımların yapılması sırasında kullanılabilen bu seri sizin doğal ve güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir.

Avene termal su cildinizde rahatlatıcı etki oluşturur;

avene termal suAvene Termal Su ürün serisi içerisinde Avene Thermal Su 300 ml ürünü olarak bakım ihtiyacını sağlayan ve cilt yüzeyinin ferahlatılmasına ve yatıştırılmasına imkan sağlayan özelliğiyle cildinizin ihtiyaç duyduğu enerjiyi geri kazandırmak için bakım sunar. Ayrıca Avene Thermal Su 50 ml termal su ile cilt yüzeyinin ferah ve sağlıklı bir görünüm kazanması için kullanılabilir. Yine aynı seri içerisinde bulunan Avene Thermal Su 150 ml termal su miktar olarak büyük olduğu gibi yine cilt yüzeyinin ferahlatılması ve sağlıklı bir görünüm kazanması için uygulanabilir.  Avene Termal Su serisinin içerisinde set olarak hizmet veren Avene Hassas Ciltler için Riche Temel Bakım Seti bulunmaktadır. Bu set cilt yüzeyinin ferahlatılmasına, yatıştırılmasına, sağlıklı bir görünüm kazanmasına ve cilt yüzeyinin temizlenmesine imkan sağlayabilir.

Avene Termal Su serisi tüm cilt yüzeyleri için oluşturduğu rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisi ile tüm gün yüzünüzün nefes aldığını hissetmekte ve son derece kusursuz bir görünüm kazandırabilir. Sizlerde günlük cilt bakımlarınızda kullanmış olduğunuz ürünlerin yanında bu Avene Termal Suyu kullanarak daha doğal bir görünüme sahip olabileceksiniz.

Kaynakça:

http://www.eau-thermale-avene.com.tr/termal-su-avene/termal-su-avene/avene-termal-suyu Avene resmi web sayfasından termal sular hakkındaki bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.