Skip to content

Avene nemlendirici ürünlerin tercih edilmesi

Dermokozmetik üretiminde dünyada sayılı markaların her zaman başında gelen Avene, bu alandaki tecrübesi ve geniş ürün gamı ile son derece başarılı bir firmadır. Dünya genelinde birçok dermatolog ve güzellik uzmanları tarafından her zaman en iyi, en kaliteli ve en sağlıklı ürün olarak tercih edilen bir markadır. Firmanın dermokozmetik alanındaki 250 yıllık tecrübesi ve bunca yıllık birikimin yanında neredeyse her türlü cilt sorunu ile ilgilenebilen ürünlerinin bulunması firmanın diğer dermokozmetik firmalarından farklı olmasını sağlamaktadır. Avene bu bağlamda ortaya koyduğu ürünler içerisinde özellikle cilt, vücut, göz çevresi ve güneş koruyucu ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle kendine has olan Avene Termal Suyu sayesinde birçok ürünün içerisine formül olarak ekleyen ve zenginleştirilen bileşenleri ile ürünlerinin neredeyse tamamı, tamamen doğal sağlıklı ve son derece güvenilir ürünlerdir.

Avene ürünleri içerisinde müşterileri tarafından en fazla tercih edilen ve özellikle herkesin kesinlikle kendi cildi için kullanması gereken ürünlerden olan avene nemlendirici ürünleri, son derece kaliteli, sağlıklı ve güzel görünmek isteyen bayanlar için başarılı bir üründür. İnsanlarda bulunan cilt tipleri kişiden kişiye göre farklı olduğu için ister istemez herkesin kendine has olan cilt tipine göre sorunlar ortaya çıkmasına neden olur.

İnsanlarda bulunan cilt tipleri;

  • Kurumuş veya kurumaya yüz tutmuş ciltler
  • Akneli veya yağlı ciltler
  • Hassas ciltler
  • Normal ciltler olarak ayrılmaktadır.

Bu tipleri kendine has olan özellikleri ve üzerlerinde meydana gelen sorunları ile insanlara son derece zor anlar yaşatmaktadır. Özellikle hemen hemen tüm cilt tiplerinde ortak olan nemsiz cilt yüzeyi, her türlü sorunun yaşanmasına ve kuruyan cilt yüzeyinin zamanla kırışmasına neden olmaktadır. İşte bu sebeple Avene dermokozmetik firması kendi bünyesinde oluşturduğu tamamen doğal ve Avene termal suyu ile ortaya koyduğu ürünler arasında yer alan Avene nemlendirici ürünleri geliştirmiştir.

Avene nemlendiriciAvene nemlendirici ürünler, krem, serim, maske ve losyon olarak firma tarafından üretilmektedir. Müşterileri hangi ürünü kendi cilt tipine uygun veya kullanımı kolay ise onu Avene bünyesinde seçebilmektedirler. Avene nemlendirici ürünler arasında yer alan çeşitlere bakılacak olunursa, Avene Hydrance Optimale Legere Spf 20 40 ML nemlendirici, tamamen hassas cilt tipleri için üretilen bir üründür. Özellikle bu ürünün içerisinde bulunan bileşenler sayesinde ayrıca güneş koruyucu özelliği bulunmaktadır. Yağlı ve akneli cilt tipleri için nemlendirici krem olarak kullanılan ürün ise Avene Clean Ac’dır. Bu ürün cilt yüzeyinde farklı sebeplerden dolayı meydana gelmiş olan sivilcelerde ve yağlı cilt yüzeyinde yoğun nemlendirici etkiyi oluşturmaktadır. Ayrıca Avene’nin en önemli nemlendirici ürünlerinden olan Dexeryl krem, tüm cilt tipleri için uygun olan yoğun nemlendirici etkiye sahip bir üründür. El ve yüz bölgesinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürün insan vücudunun ihtiyacı olan nemi yoğun bir şekilde sağlamaktadır.

Ayrıca Avene nemlendirici ürünler içerisinde, Avene Cicalfate Antibakteriyel onarıcı losyon her türlü cilt tipine uygun bir şekilde hem nemlendirici etki oluştururken aynı zamanda cilt yüzeyindeki dengesizlikler için onarıcı bir etki oluşturur. İnsan vücudunun sahip olduğu özelliği nazaran sürekli olarak değişen mevsimsel sorunlardan dolayı, Avene Cold Cream Baume Levres Lip Balm kurumuş olan dudakların yeniden canlanması ve kendini toplaması için gerekli olan bir nemlendirici bakım kremidir. Avene nemlendirici ürünler arasında ön plana çıkan ürünler bunlarken, firmanın sahip olduğu nemlendirici ürünler 20’nin üzerindeki ürünler nemlendirici, onarıcı ve güneş koruyucu etkisi ile kullanılan ürünlerdendir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Maske Maske hakkındaki ansiklopedik bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için