Skip to content

Avene krem kullanımı ve sonuçları

Cilt ve vücut bakımında kullanılan dermokozmetik ürünler içerisinde en fazla çeşidi bulunan ürün şüphesiz kremlerdir. Neredeyse tüm markaların ürün katalogunda bulunan bu ürün çeşitliliği yönünden son derece geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Dermokozmetik firmaları tarafından vücudun çeşitli bölgelerinde kullanılan her türlü cilt tipi için ayrı ayrı üretilen bu kremler yüz bölgesinde, göz çevresinde, saç bakımında ve güneş koruyucu tüm ürünlerde kullanılmaktadır. Her firmanın üretim standardına, laboratuar çalışmalarına ve uzman ekibinin yapmış olduğu çalışmalara göre değişen bu ürün ile ilgili olarak zengin bir formüle sahiptir. Dünyanın önde gelen dermokozmetik firmaları içerisinde insanların güzellik ve bakım ihtiyaçları için üretilen kremleri her zaman Avrupa ülkelerindeki dermokozmetik firmalarından çıkmaktadır. Uzun süredir bu sektörde üretim yapan bu firmalar hem tecrübesini hem de üretim stratejileri ile güzellik ve bakım isteyenlere hitap etmektedir.

Dermokozmetik alanından neredeyse 270 yılı devirmiş bir firma olarak Avene, kendi bünyesinde bulunan birçok güzellik ve bakım ürünü ile bu alanda neredeyse tek firma diyebiliriz. 3 asrı devirmeye hazırlanan Fransız firması ortaya koyduğu sayısız ürün ve başarıları ile herkesin gönlünde taht kurmuş bir firmadır. Avene’nin ortaya koyduğu ürünlere baktığımız zaman kendine has üretim stratejisi ile oluşturduğu bakım serileri bulunmaktadır. Avene bünyesinde bulunan bu seriler içerisinde en fazla kullanılan ürün çeşidi tabi ki kremlerdir.

Avene ürün serisinde bulunan kremler;

Avene Anti-Age serisi olarak bilinen yaşlanmaya bağlı cilt problemleri ile yüz bölgesinde oluşan çizgilerin ortadan kaldırılmasını sağlayan Avene kremler bulunmaktadır.

Avene Cleanance olarak bilinen firmanın özel bir seri olarak hizmet veren bu ürünler ise yağlı, akneli cilt yüzeylerinde meydana gelen sorunların bakımında kullanılmak üzere üretilen Avene kremler zengin formülü olarak bakım ihtiyacı için kullanılır.


Avene cilt temizleme
serisi olarak bakım uygulayan bu seri ise insanların günlük hayatta yaşadığı olaylardan ve çevresel faktörlerden dolayı meydana gelen cilt yüzeyi kirlerinin, partiküllerin ve cilt tipine uygun bir şekilde formüle edilmiş kremler bulunmaktadır.

Avene Trixera serisi, kurumuş, kurumaya yüz tutan ve atopik ciltler için yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etki oluşturan Avene kremler bulunmaktadır.

Avene nemlendirici ürünler ise, firmanın ortaya koyduğu ve en fazla çeşitliliğe sahip olan ürün serisi içerisinde bulunan nemlendirici Avene kremleri bulunmaktadır. Zengin formülü ve her türlü cilt tipi için üretilmiş olan ürünler arasında yer alan bu seri son derece sağlıklı ve bakımlıdır.

Avene güneş koruyucu ürünleri, güneşli günler ile birlikte yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ürünler içerisinde krem olarak üretilen birçok çeşidi bulunmaktadır.

Avene kremAvene göz çevresi bakım serisi ise, göz çevresinde meydana gelen kırışıklık, sarkma, çizikler, göz altı torbası ve yaşlanmaya bağlı olan etkileri ortadan kaldırmaktadır. Avene krem olarak üretilen ürünler içerisinde yer alan bu seri, göz çevresinin bakımında ve güzelliğinde kullanılmaktadır.

Avene’nin ürettiği kremler, kendi bünyesinde oluşturduğu birçok ürün gamı içerisinde yer alan serilerde ortak olarak bulunmaktadır. Herkesin ihtiyacına ve cilt tipine göre oluşturulan bu ürünler firmanın vermiş olduğu garanti ile son derece sağlıklı ve kalitelidir. Sizlerde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basittir. Gerek firmanın satış noktalarında satılan gerekse de internet üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu ürünleri kapıda ödeme fırsatını kendinizi oluşturabilirsiniz. 270 aşkın tecrübesini uzman dermatologlarının laboratuar çalışmalarına borçlu olan firma termal suyu kullanarak çok çeşitli üretim yapmaktadır.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Atopik_dermatit Atopik hakkındaki ansiklopedik bilgilere bu sayfadan ulaşarak; bilgi edinebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.