Skip to content

Avene Cleanance Cleansing Gel 400 ml

 

Avene Cleanance Cleansing Gel Yüz ve vücut için sabun içermeyen temizleyici, cildi soymadan kiri, yağı ve diğer yabancı maddeleri nazikçe ortadan kaldıran güçlü bir bileşen kombinasyonu sağlar.

Yağlı ve akne eğilimli ciltlerin günlük bakımı için belirtilen, sabun içermeyen bir temizleme jelidir. Yatıştırıcı özelliği ile bilinen önemli bir bileşen olan Avene Termal Suyu bakımından zengin olan bu jel, yağlı cilt tiplerine bol miktarda fayda sağlar. Uygulama sonrası cilt temiz, taze ve arınmış hissedersiniz.

Sadece hidratlamakla kalmaz, aynı zamanda hassas alanların bakımı için de uygundur. Cildin esnekliğini korurken yağlı cildi azaltmak için sebum salgısını düzenler. Dermisi sabunsuz derinlemesine temizler ve zindelik sağlar. Yüz ve vücut için ayrılmış yumuşatıcı bir konsantredir.

Avene Cleanance Cleansing Gel 400 ml Neden Kullanmalıyım?

  • Cleanance temizleme jeli, cildi aşırı sebum ve ölü cilt hücrelerinden nazikçe temizler.
  • Tıkanmış gözenekler açılır.
  • Sebum düzenleyici ve antibakteriyel ajanlar, yeni lekeleri ve iltihabı önler.
  • Derin temizlik etkisi, cildi soymadan kirleri nazikçe temizler
  • Yüz ve vücutta kullanım içindir.
  • Fazla yağ üretimi için tetiklemeyi en aza indirmek için kullanılabilir.
  • Cildi temel besin maddelerinden ayırmadan arındırır, yağı ve parlaklığı hafifletir ve aşırı sebum üretimini tetikleyen faktörleri en aza indirir.
  • Üç kat fayda sağlayan aktif bileşenlerin bir kombinasyonunu öneren, hassas cilde saygı gösteren formüle sahip bir jeldir.
  • Büyük ölçüde Avene kaplıca suyundan oluşan bu arındırıcı ürün, tahriş önleyici özelliğe sahiptir.
  • Sebumu önleyerek ciltte sivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önler.

3’ü Bir Arada Etki

Temizleme: Nazik temizleyici tabanı sayesinde cildi temizler.
Matlaştırma: Devedikeni tohumlarından elde edilen aktif sebze, patentli özellikleri harmanlayan Comedoclastin sayesinde, fazla sebum hafifler.
Yatıştırma: Avene termal su, tüm yatıştırıcı ve tahriş önleyici özelliklerini geri kazandırır.

Avene Cleanance Cleansing Gel 400 ml Nasıl Kullanmalıyım?

Sabah ve / veya akşam nemlendirilmiş yüze ve / veya vücuda uygulayın. Köpürtün, iyice durulayın ve nazikçe kurulayın. Düzenli olarak kullanırsanız istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Akneli, aşırı yağlı ve parlak, lekeli, genişlemiş gözenekler, düzensiz cilt dokusuna sahip kişiler içindir. Avene Clenance temizleme jeli, 400 ml’lik bir pompalı şişede gelir. Düşük fiyata 200 ml olarak da mevcuttur.

Olmadan Formüle Edilmiştir

Alerjik reaksiyon riskini en aza indirgemek için formüle edilmiştir, Gözenekleri tıkamaz, Sabun içermez, Paraben içermez, Yağsız, Alkolsüz, Soya içermez, Buğday içermez, Mineral Yağ içermez, Hayvan kaynaklı içerik içermez, AHA / BHA içermez.

Avene Cleanance Cleansing Gel 400 ml İçeriğinde Neler Var?

• MONOLAURİN: Fazla yağı azaltmaya yardımcı olur.
• ÇİNKO GLİKONAT: Kızarıklığı yatıştırmaya ve gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur.
• NAZİK YÜZEY AKTİF MADDELER: Cildi iyice temizleyin
• AVENE TERMAL KAYNAK SUYU: Cildi yatıştırmak, yumuşatmak ve yatıştırmak için 150 çalışma ile klinik olarak gösterilmiştir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için