Skip to content

Avene Cicalfate Creme 15ml

 

Avene Cicalfate Creme yetişkinler, çocuklar ve bebeklerdeki kuru tahrişleri yatıştırmak için endikedir; dış mukozalarda olduğu gibi cilde de uygulanabilir. Birçok faydası vardır. Orijinal aktif olan sukralfat epidermisin onarımını yapabilir. Bakır sülfat-çinko sülfat kombinasyonu bakteri çoğalması riskini sınırlar ve hassas cildi Termal Su ile rahatlatır.

Postbiyotik onarıcı bileşenle aşılanan zengin, besleyici krem, optimum cilt restorasyonu için uygun hidrasyonu korurken cildi dış etkenlerden korumak için kullanılabilir.

Avene Cicalfate Creme Kuru Cilde Faydası Nelerdir?

Cildin iyileşmesi için en uygun ortamı restore etmeye ve teşvik etmeye yardımcı olabilir. Cilt restorasyonu için uygun hidrasyon seviyelerinin korunmasını sağlar. Cildin doğal bariyerini korurken cildin yenilenmesini sağlar. Dermatologlara göre güneş yanıklarını rahatlatan en iyi güneş sonrası kullanılan ürünlerden biridir. Ana onarıcı etken maddesi olan Sucralfate, epidermisin doğal yenilenme sistemi ile etkileşime girer ve onu hızlandırır. Cicalfate krem ayrıca ciltte mikrop veya bakterilerin çoğalmasını engelleyerek temizleme özelliğine sahiptir. Formülünde bulunan Avene termal su, kırılgan epidermisi korur. Doğrudan basit cilt lezyonlarına etki ederek nemlendirici ve yatıştırıcı özelliklere de sahiptir.

Avene Cicalfate Creme Kimler Kullanabilir?

Avene Cicalfate Onarıcı Krem özellikle yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde oluşan kuru tahrişler için kullanılır. Deri veya mukozaya uygulanabilir. Belirli bir endikasyonla ilgili sorularınız varsa, önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Avene Cicalfate Creme Nasıl Kullanmalıyım?

Cicalfate onarım kremini kullanmadan önce, uygulama yapılacak bölgenin iyice temizlenmesi tavsiye edilir. Optimal bakım için günde bir veya iki uygulama yeterlidir. Ürünün cilt tarafından iyi bir şekilde özümsenmesini sağlamak için hafif bir masaj uygulamasına eşlik etmek gerekir.

Olmadan Formüle Edilmiştir

Alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir.

• Gözenekleri tıkamaz.
• Kokusuz.
• Paraben içermez.
• Alkolsüz.
• Soya içermez.
• Buğday içermez.

Avene Cicalfate Creme İçeriğinde Neler Var?

• C + – Restoretm: Cildin yenilenmesine yardımcı olmak için protein bakımından zengin, postbiyotik onarıcı bileşendir.
• Bakır-Çinko Sülfat Kompleksi: Optimum iyileşme için sağlıklı bir cilt ortamının desteklenmesine ve korunmasına yardımcı olur.
• Avene Termal Kaynak Suyu: Cildi yatıştırmak, yumuşatmak ve yatıştırmak için 150 çalışma ile klinik olarak gösterilmiştir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER YAZILAR

Avene Cicalfate Hand Cream 100 ml

Avene Cicalfate Hand Cream El Kremi Elinizin yeni en iyi arkadaşını arıyorsanız, başka yere bakmayın: Avene Cicalfate el kremi, çalışkan ellerinizi onarmak, onarmak ve beslemek

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic 200 ml

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologic misel suyu, mikroskobik kirlilik parçacıklarına kadar temizleyen durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir. Formüldeki kiri içine alan miseller kiri, yağı ve

Avene

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm 200ml

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm Zengin, besleyici günlük balsam, kuru, hassas cildi beslemek ve nem kaybını önlemek için 48 saatlik nemlendirme sağlar. Cildi pürüzsüzleştirmek için