Skip to content

Avene Cicalfate Creme 15ml

 

Avene Cicalfate Creme yetişkinler, çocuklar ve bebeklerdeki kuru tahrişleri yatıştırmak için endikedir; dış mukozalarda olduğu gibi cilde de uygulanabilir. Birçok faydası vardır. Orijinal aktif olan sukralfat epidermisin onarımını yapabilir. Bakır sülfat-çinko sülfat kombinasyonu bakteri çoğalması riskini sınırlar ve hassas cildi Termal Su ile rahatlatır.

Postbiyotik onarıcı bileşenle aşılanan zengin, besleyici krem, optimum cilt restorasyonu için uygun hidrasyonu korurken cildi dış etkenlerden korumak için kullanılabilir.

Avene Cicalfate Creme Kuru Cilde Faydası Nelerdir?

Cildin iyileşmesi için en uygun ortamı restore etmeye ve teşvik etmeye yardımcı olabilir. Cilt restorasyonu için uygun hidrasyon seviyelerinin korunmasını sağlar. Cildin doğal bariyerini korurken cildin yenilenmesini sağlar. Dermatologlara göre güneş yanıklarını rahatlatan en iyi güneş sonrası kullanılan ürünlerden biridir. Ana onarıcı etken maddesi olan Sucralfate, epidermisin doğal yenilenme sistemi ile etkileşime girer ve onu hızlandırır. Cicalfate krem ayrıca ciltte mikrop veya bakterilerin çoğalmasını engelleyerek temizleme özelliğine sahiptir. Formülünde bulunan Avene termal su, kırılgan epidermisi korur. Doğrudan basit cilt lezyonlarına etki ederek nemlendirici ve yatıştırıcı özelliklere de sahiptir.

Avene Cicalfate Creme Kimler Kullanabilir?

Avene Cicalfate Onarıcı Krem özellikle yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde oluşan kuru tahrişler için kullanılır. Deri veya mukozaya uygulanabilir. Belirli bir endikasyonla ilgili sorularınız varsa, önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Avene Cicalfate Creme Nasıl Kullanmalıyım?

Cicalfate onarım kremini kullanmadan önce, uygulama yapılacak bölgenin iyice temizlenmesi tavsiye edilir. Optimal bakım için günde bir veya iki uygulama yeterlidir. Ürünün cilt tarafından iyi bir şekilde özümsenmesini sağlamak için hafif bir masaj uygulamasına eşlik etmek gerekir.

Olmadan Formüle Edilmiştir

Alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir.

• Gözenekleri tıkamaz.
• Kokusuz.
• Paraben içermez.
• Alkolsüz.
• Soya içermez.
• Buğday içermez.

Avene Cicalfate Creme İçeriğinde Neler Var?

• C + – Restoretm: Cildin yenilenmesine yardımcı olmak için protein bakımından zengin, postbiyotik onarıcı bileşendir.
• Bakır-Çinko Sülfat Kompleksi: Optimum iyileşme için sağlıklı bir cilt ortamının desteklenmesine ve korunmasına yardımcı olur.
• Avene Termal Kaynak Suyu: Cildi yatıştırmak, yumuşatmak ve yatıştırmak için 150 çalışma ile klinik olarak gösterilmiştir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER YAZILAR
Vichy

Vichy Mineral 89 Serum 75ml

Vichy Mineral 89 Serum Cilt bariyerinizi güçlendirmek ve onarmak için doğal kaynaklı hyaluronik asit ve 15 Mineral Zengin Vichy Volkanik Suyu içeren yüz nemlendiricisi. Bu

blank
La Roche Posay

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 200ml

Etkili ancak nazik bir yüz sabununun farkını cildinizde gerçekten hissedebilirsiniz. La Roche Posay Toleriane Caring Wash Cleanser, cildinizin doğal bariyerine zarar vermeden derinlemesine temizlemeye çalışan

blank
Bioderma

Bioderma Sensibio H2O

  Bioderma Sensibio H2O güzellik meraklılarının favorisi durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj temizleyici olarak bilinir. Hassas, normal ve kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.